توضیحات سایت laziodisu در مورد پرداخت بورس و خبر خوش برای دوستانی که idoneo هستند.

سوالات و مطالب پیرامون بورسیه تحصیلی در ایتالیا و نحوه اخذ آن
نمایه کاربر
italeader
پست: 325
تاریخ عضویت: دو شنبه ژانویه 16, 2017 12:38 am

توضیحات سایت laziodisu در مورد پرداخت بورس و خبر خوش برای دوستانی که idoneo هستند.

پست توسط italeader » دو شنبه اکتبر 09, 2017 7:11 pm

امسال شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد اپلیکیشن های بورس در سراسر ایتالیا بودیم که استان لاتزیو هم از این افزایش مستثنی نیست و تعداد اپلیکیشن های این استان از محدوده ی پیشبینی شده 20,700 اپلیکیشن بسیار فراتر رفت.

برای اداره بورس لاتزیو این خبر خوبیست زیرا امسال تعداد بیشتری از مردم از سرویس بورس ما بهرمند خواهند شد. البته قاعدتا بخاطر رشد 4 هزار واحدی نسبت به سال گذشته نیاز به ساماندهی مجددی برای پرداخت ها بود. برای شروع ما در کال اول نیمی از واجدین شرایط را برنده اعلام کردیم، یعنی 10,137 دانشجو!

درهرحال اخبار خوبی داریم. درخواست افزایش منابع استانی پیشاپیش آماده شده و با اعلام شورای تصمیم گیری، اداره بورس لاتزیودیسو به عنوان اولین استان ایتالیا مبلغی بیشتر از 29 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

با توجه به این مورد (که انتظار میرود طی هفته های آتی فراهم شود) مدیریت بورس قادرخواهد بود بلافاصله کار ارایه بورس به دیگر واجدین(ان هایی که ایدونئو) را از سر بگیرد تا همانند سال های گذشته بتوانیم تمام واجدین شرایط را برنده اعلام کنیم.

یادآور میشویم که هر دانشجو با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود میتواند از طریق پروفایل شخصی خود در وبسایت ما از وضعیت قعلی اپلیکیشن خود مطلع شود.

دانشجویانی که با پیام خطای “verifica iscrizione” بلوکه شده اند درصورتی که قبلا اقدامات لازم را انجام داده باشند بصورت خودکار پس از تایید دانشگاه unlock خواهند شد.