ITALIAN FOOD AND WINE

مشاوره عمومی در مورد مواردی مثل انتخاب های پیش رو با توجه به شرایط شما
نمایه کاربر
italeader

ITALIAN FOOD AND WINE

پست توسط italeader » دو شنبه فوریه 06, 2017 9:52 pm

📍با توجه به شهرت جهانی غذاهای ایتالیایی سوالات راجع به اینکه آیا رشته ای در این زمینه در دانشگاه های این کشور ارائه می شود یا خیر در ذهن متقاضیان عزیز بوده است .

✅ باید خدمتتان عرض کنیم جدا از رشته هایی که با عنوان هایی مثل تغذیه (که بسیار گسترده است با گرایش های متنوع) و یا آشپزی رشته Italian Food And Wine در دانشگاه مطرح پادوا ( PADOVA ) در مقطع کارشناسی_ارشد بدون نیاز به آزمون ورودی و صرفا از طریق بررسی سوابق تحصیلی شمابه زبان 🇬🇧انگلیسی ارائه می شود.

shahin.s.e

Re: ITALIAN FOOD AND WINE

پست توسط shahin.s.e » دو شنبه می 22, 2017 11:35 am

سلام رشته ی ایتالین فوود و واین کارشناسی داره؟

Guru

پست توسط Guru » پنج شنبه می 25, 2017 2:19 pm

نه متاسفانه فعلا فقط ارشد.

نمایه کاربر
Mehdikhabaz

پست توسط Mehdikhabaz » پنج شنبه آپریل 12, 2018 12:14 pm

سلام
ببخشید باتوجه به حدیدبودن رشته بالیسانس غیرمرتبط میشه ارشد پذیرش گرفت؟ عمران بودم ولی درزمینه مدیریت وفروش و ای تی همینطور روانشناسی ومحیط زیست رزومه کاری وعلمی دارم واحدهارودیدم تاحدی اقتصادومدیریت وروانشناسی رودارن بعلاوه شیمی که فقط سه واحد پیش داشتم به همراه مدارک مربیگری ورزشی بین المللی معتبرکه نمیدونم واقعا تاثیرداره یانه؟ به همراه دواستادراهنما که چهره جهانی هستند واحتمالا توصیه رییس دپارتمان معماری یکی ازدانشگاههای ایتالیا درضمن‌معدلم‌پایینه وگپ تحصیلی ۷ ساله دارم وایلتس بالای ۶
باتوجه به پذیرشهای امسال شما میدونید چقدرسختگیری میکنند؟ایاپذیرش ژانویه دارند؟ایمیل جواب ندادند مناسفانه
همینطورراجع به بازار کارش ممنون میشم اگه میدونید

Siavash

پست توسط Siavash » دو شنبه آپریل 20, 2020 4:55 pm

سلام وقت بخير
پذيرش در اين رشته ممكنه براي كساني كه به معافيت تحصيلي نياز دارند مشكلي ايجاد كنه و معافيت تحصيلي نگيرن؟ (بخاطر اسم رشته و مسائل ديني و...)

ارسال پست موضوع قبلیموضوع بعدی