راه اندازی سایت ایتالیدر

اطلاعات کلی پیرامون رویداد ها و خبر های جدید
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 5
تاریخ عضویت: یک شنبه ژانویه 15, 2017 6:33 pm

راه اندازی سایت ایتالیدر

پست توسط Admin » سه شنبه فوریه 07, 2017 4:08 am

سلام دوستان
به دلیل مشغله های شخصی و کاری، بسیاری از دوستان وقت و حوصله خوندن حجم زیادی از چت ها و سوال و جوابهای گروه ها رو ندارن. به همین دلیل سایتی درست کردیم‌‌‌ که اطلاعات به طور دسته بندی شده و مرتب یکجا جمع شده باشه و دسترسی بهش اسون باشه.

علاوه بر دسترسی ساده به اطلاعات برنامه های خوبی برای عضو های سایت داریم‌‌ از جمله راهنمایی دقیق و مرحله به مرحله برای مراحل بعدی ویزا، پذیرش و ثبت نام دانشگاه، ثبت نام بورس و همچنین حل کردن مشکلات و مسایل اولیه در پروسه ورود به ایتالیا و کارای لازم بعد از ورود مثل پیدا کردن خونه مناسب، گرفتن کارت اقامت و خیلی مسایل دیگه که باهاشون روبرو خواهید شد.

توی روز های پیش رو با راهکارهایی آشناتون می‌کنیم برای انجام‌ کارها در روزهای اولیه با روش هایی که براتون کمترین هزینه رو داشته باشه و سریع و بدون سردرگمی بتونید کار ها رو انجام بدید.

علاوه بر اینها موارد جانبی دیگه که برای زندگی تو ایتالیا مفیده مثل اگهی های خرید و فروش لوازم دانشجوها و راهنمایی برای گردش توی جاهای زیبای ایتالیا و کشور های دیگه ی اروپا و آفرهای شرکت های هواپیمایی و خیلی از کارهای دیگه برای تسهیل امور شما دوستان عزیز که تصمیم‌ به مهاجرت به ایتالیا دارید.

از تمام دوستانی که تصمیم‌دارن به ایتالیا بیان و همچنین دوستانی که از سال های قبل در ایتالیا هستن دعوت میکنم عضو سایت بشن تا با هم یه اجتماع کوچیک در جهت دست یافتن به منافع مشترک ایرانیا تشکیل بدیم:

🇮🇹 ItaLeader.com 🇮🇹